BORÇ SORGULAMA
0 352 247 11 38
KURUMSAL
Hakkımızda
Hakkımızda;

Kayseri’nin seçkin mekânı olan İldem’de sizi hayal ettiğiniz yaşama davet ediyoruz. 227 bin mt2 alana kurulan 160 bin metrekaresi yeşil alan olan küçük bir şehir kuruyoruz. Ulaşımı, konforu, kalitesi, estetiği ve sağlam altyapısıyla size konuttan beklediğinizin fazlasını yaşatacak, hayallerinizi yaşama dönüştürecek, sizi farklı kılacak bir mekan inşa ediyoruz. Güvenli yaşamaktan, güvenilir komşuluk ilişkileriniz ve özlediğiniz ‘Mahalle Kültürü’ ne kadar, mutluluğu ve huzuru doyasıya yaşayabileceğiniz bir hayata merhaba diyeceksiniz.

İç kullanım detaylarıyla sizlere ferah bir alan sunuyoruz. İç mimari işçiliği, ergonomik ve teknolojik mutfak detayları daire içi şıklığı, kileri, giyinme odaları ve epektif kullanım alanlarıyla sizlere yaşamınızın daha iyi geçeceğini hissettirecek.Kaliteli malzeme ve 1.sınıf işçilikle en küçük parçasına kadar sizin için yapılıyor. Son deprem yönetmeliklerine göre projelendirilmiş. Tüm teknik ve mühendislik hesaplamalar, zemin etüdleri en ince detayına kadar yapılmış, önlemler alınmıştır.

Geniş bir alana sahip İldem D konutları projemiz içerisinde; açık spor alanları, yürüyüş parkurları, çeşitli sosyal donatılarla desteklenmiş rekreasyon alanları ile hizmete sunulmuş olacak.İldem D Konutları, benzersiz konumu, etkileyici çevre düzeni ve çok amaçlı spor alanlarıyla yürüyüş yaptıktan sonra oturup dinlenebileceğiniz, kahvenizi içebileceğiniz, sohbet edebileceğiniz ideal bir ortamı sizlere sunuyor.

Süs havuzlarının başındaki kamelyada sohbet ve dinlenmenin keyfi bir başka olacak. Ayrıca zinde kalabilmek, günün her saatinde spor yapabilmek ve formunuzu koruyabilmek için standartlara uygun bir yürüyüş ve koşu yoluna sahip olacaksınız.

COPYRIGHT ©2016 İL-DEM TOPLU KONUT YAPI KOOPERATİFİ
web tasarım medyatör